Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Wzór klauzuli informacyjnej o prawie cofnięcia zgody

Szanowni Państwo,

Realizując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 rozporządzenia 2016/679 informujemy, że:

*    Administratorem Państwa danych jest nasza spółka, czyli :FIG SP. z o.o. z siedzibą w Warszawie. pod adresem ul. Zwycięzców 28/21 Skontaktować się można z nami tradycyjnie, pisząc na adres naszej siedziby, mailowo ([email protected]) i telefonicznie (95 720 48 62).

*    Zbieramy Państwa dane w celu realizacji zamówienia, wysyłania informacji o naszych produktach, promocjach i najnowszych ofertach. Podstawą naszego działania jest dobrowolna zgoda, której możecie Państwo udzielić dokonując zakupu Naszych produktów . Zgoda może zostać przez Państwa wycofana w dowolnym momencie , w formie pisemnej wysłanej na adres email [email protected] . Prosimy pamiętać, że cofnięcie zgody odnosi skutek od momentu tego zdarzenia. Dopóki nie dowiemy się, że nie chcecie Państwo otrzymywać naszych wiadomości, nasze działania są zgodne z prawem.

*    Państwa dane będziemy przetwarzać tak długo, jak Państwo się na to zgadzacie. W przypadku wycofania zgody, dane zostaną przez nas usunięte niezwłocznie, nie później niż w terminie 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia. To maksymalny czas, który jest nam potrzebny operacyjnie na usunięcie Państwa danych z naszych zasobów.

*    W celu wysyłki maili korzystamy z usług firmy hostingowej Kei.pl. Nie przekazujemy Państwa danych innym odbiorcom, ani w EOG ani w państwie trzecim.

*    Każdy z naszych Klientów otrzymuje od nas te same komunikaty. Nie dokonujemy żadnych analiz Państwa preferencji i nie gromadzimy na Państwa temat innych danych bez Państwa wiedzy i odrębnej zgody.

*    W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych macie Państwo prawo dostępu do nich, ich poprawiania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Przysługuje też Państwu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.

*    Podanie danych jest oczywiście dobrowolne.

Witryna stworzona na platformie